Talent roku 2016

Ve středu 23. 3. 2016 jsme se s žáky před velikonočními prázdninami rozloučili novou školní soutěží TALENT ROKU 2016.

V této soutěži se kdokoli mohl předvést v čemkoli – záleželo jen na jeho schopnostech, nápaditosti a odvaze.

Do soutěže TALENT ROKU 2016 se přihlásilo 15 soutěžních čísel! Zhlédli jsme taneční vystoupení, poslechli jsme si hudebníky i zpěváky, a dokonce jsme byli svědky kouzel i akrobacie.

Soutěžící byli rozděleni do 2 kategorií – 1. kategorii tvořili žáci 1. stupně, 2. kategorii odvážlivci z 2. stupně. Oceněna byla 3 nejlepší soutěžní čísla z 1. i z 2. kategorie. Vítěze volili všichni přítomní žáci i učitelé. A kdo tedy nakonec soutěž vyhrál?

V 1. kategorii (1. stupeň) se umístili: V 2. kategorii (2. stupeň) se umístili:
1. místo – Ondřej Nábělek – kouzelnické vystoupení 1. místo – Deváťáci a jejich Mája (karaoke + tanec?)
2. místo – Gymnasticko – taneční kroužek – taneční číslo 2. místo – 4 ptáčci – „gymnastika“
3. místo – Tereza Deptová – Piráti z Karibiku v podání houslí 3. místo – Barbora Klíšťová – Horehronie (karaoke)

Kompletní seznam účinkujících a soutěžních čísel naleznete zde.

Soutěžní číslo, které obdrželo celkově nejvíce hlasů, bylo vyhlášeno TALENTEM ROKU 2016 a byla mu předána čestná trofej, která bude až do doby konání příští soutěže slavnostně vystavena se ve vitríně v 1. patře. A kdo se jím tedy stal?

TALENTEM ROKU 2016 se stali DEVÁŤÁCI a jejich MÁJA 🙂