Slavnostní ukončení školního roku 2020/2021

Ve středu 30. 6. 2021 jsme slavnostně ukončili a uzavřeli neobvyklý školní rok 2020/2021.

Po proslovu paní ředitelky byly předány odměny žákům, kteří naši školu reprezentovali v nejrůznějších soutěžích.

Vyhodnocena byla celoroční Čtenářská výzva a jejím úspěšným plnitelům byly předány poukázky do knihkupectví a také inspirativní knižní záložky. Prvních 5 úspěšných plnitelů (Valerie Olejáková, Markéta Musilová, Alex Oleják, Dominika Musilová a Sofie Anna Náhlíková) bylo odměněno knihou (sourozencům Olejákovým bude odměna předána později). Odměny pro tyto účely daroval Spolek rodičů při ZŠ Chuchelná.

Paní učitelka Helena Musilová se také rozloučila se třemi věrnými členkami pěveckého sboru Zlatonky – na památku symbolicky dostaly hodinky ve tvaru filmové zlatonky.

A pak již nastalo loučení s žáky 9. ročníku, kteří si pro tuto příležitost připravili nejen proslov, ale také píseň s vlastním autorským textem Lukáše Hluchníka a naživo ji jako kapela zahráli. I když přitom narazili na nepříznivé působení fyzikálních sil (nástroje se jim slunečním žárem rozladily), byli zcela originální a jedineční 🙂

Po závěrečném slovu pana faráře se již žáci odebrali do tříd pro výsledky své (a rodičovské) snahy v uplynulém školním roce. Vycházejícím žákům bylo vysvědčení slavnostně předáno na obecním úřadě.

Nezbývá nám než si přát, aby příští školní rok proběhl „normálně“ a naživo. Přejeme všem krásné letní prázdniny a učitelům zaslouženou dovolenou 🙂