Provoz školy od 10. 5. 2021

Mateřská škola

• Provoz mateřské školy bez omezení. Všechny děti budou automaticky přihlášeny. Pokud dítě nenastoupí, je nutné jej odhlásit v mateřské škole i ve školní jídelně.
  • Děti se již nebudou testovat a nepodléhají povinnosti nosit roušku či respirátor.
  • Pohyb doprovázejících osob v budově MŠ je za podmínky dodržování hygienických opatření (zakryté nos a ústa respirátorem).

Organizace výuky v týdnu – 10. – 14. května:

Výuka ve škole – 3., 4., 5., 6. A, 6. B a 7. třída

Výuka distančně – 1., 2., 8. A, 8. B a 9. třída

• V pondělí podstoupí testování všichni žáci. Ve čtvrtek budou testováni pouze žáci 6. A, 6. B a 7. třídy.
  • Žáci, kteří budou ve škole a jsou přihlášení ke stravování, budou mít automaticky obědy nahlášeny.
  • Notebooky zapůjčené pro distanční výuku si žáci ponechávají doma.
  • Po celou dobu pobytu ve škole musí všichni žáci nosit roušky nebo respirátor a dodržovat platná hygienická opatření.

Jestliže budete mít v rodině podezření na COVID 19 nebo má dítě příznaky infekčního virového onemocnění, nechte své dítě doma.

Bližší informace byly zaslány všem žákům a rodičům na Školu online.