Přespolní běh v Opavě

Ve čtvrtek 22. 9. 2016 vyrazila naše škola na filmové představení do multikina Cinestar. Tento den byl však pro část našich žáků náročnější, než by se mohlo na první pohled očekávat. Důvodem byla reprezentace naší školy v okresním finále přespolního běhu.

Naše škola poslala do boje 2 družstva v kategorii mladších žáků a žákyň. Šestičlenný tým dívek čekala trať dlouhá cca 1.200 m, hoch pak okruh 1.600 m. Soutěžilo se v kategorii jednotlivců a družstev. Pro naši školu to však byl povedený den! V konkurenci 19 škol a 120 závadníků v každé kategorii jsme se opravdu neztratili. Menším zklamáním byl výkon hochů, který ale následně předčilo obrovské překvapení u děvčat.

Umístění jednotlivců:

Mladší hoši Mladší dívky
82) Fojtík Daniel 4) Kamrádová Valérie
97) Tomíček Benjamín 47) Zajíčková Nikol
100) Fojtík Matyáš 53) Gvoždíková Nikol
101) Hluchník Štěpán 65) Obrusníková Nela
104) Meinhard Adam 71) Peterková Melanie
109) Josefus Alexandr 103) Pekárková Tereza

Nemůžeme opomenout fakt, že mít na startu 3 dívky z šestého ročníku, které se řadí mezi nejmladší v celém startovním poli, a v rámci družstva mít hned 3 závodnice v první polovině závodnic v cíli, je skvělý výsledek. Famozní pak je, když Vám jedna z nejmladších a nejdrobnějších dívek ve startovním poli prohraje o pouhých 50cm na cílové pásce boj o 3. místo!

Blahopřejeme a smekáme před (v okrese 4.) Valérii Kamrádovou!

Umístění škol:

Hoši Dívky