Nové hrací roury pro Zlatonky – dar Spolku rodičů

Činnost Spolku rodičů při Základní škole v Chuchelné je pro nás všechny velmi přínosná. Víte čím?

Kromě pořádání akcí pro děti i rodiče každý rok Spolek financuje odměny pro žáky v rozličných soutěžích, jízdné na turnaje či olympiády, přispívá šesťákům na adaptační kurz a deváťákům na školní výlet, každoročně poskytuje finance na nákup nových knih do školní knihovny, hradí objednávku autobusu na Den Země apod.

Mimo to však také Spolek rodičů investuje nemalé částky do vybavení školy pomůckami a zařízením pro nejrůznější aktivity dětí. Jen v posledních letech nám byl Spolkem zakoupen nový fotoaparát, Kin-ballové míče, police na knihy do vznikajících knihoven, trička pro školní pěvecký kroužek, ale loni například také keramická pec.

Letos využily finanční injekci opět Zlatonky – pěvecký kroužek ZŠ, které si za dar Spolku rodičů nakoupily nové hrací roury zn. Boomwhackers. Ty umožní Zlatonkám nácvik složitějších skladeb, ve kterých uplatní nově zakoupené roury chromatické stupnice v bassových i zvýšených tónech.

Děkujeme Spolku rodičů i Vám všem, kteří svými příspěvky pomáháte realizovat spoustu dobrých nápadů.