Informace k LYŽAŘSKÉMU KURZU

Vážení rodiče, níže Vám chceme předat další potřebné informace k připravovanému lyžařskému kurzu naší školy.

Kurz se uskuteční v termínu 20. 2. – 25. 2. 2017 v Karlově pod Pradědem. Odjezd na kurz bude v pondělí 20. 2. 2017 ráno a návrat proběhne v sobotu 25. 2. 2017 okolo poledne. Jak jsme již slíbili, lyžařský výcvik se uskuteční jak pro lyžaře, tak snowboardisty. Oba druhy výcviku povedou kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci. V rámci kurzu mají žáci zajištěnou plnou penzi v podobě snídaně – svačiny – obědu – svačiny – večeře, dále pitný režim a ubytování v hotelu Moravice. Současně žáci obdrží skipas, zajištěn je relaxační program pro žáky v třetím odpoledni + doprava od školy na místo a zase zpět.

Celková cena kurzu činí 3.500 Kč. V tuto chvíli na Vás apelujeme, abyste zvládli nejpozději do konce ledna (do 31. 1. 2017) uhradit zbytek ceny kurzu, což činí 1.500 Kč. Platbu můžete uhradit hotově skrz Vaše dítě vedoucímu kurzu nebo bezhotovostně převodem na účet školy určený k tomuto účelu. Po obdržení hotovosti se převzetí platby potvrzuje do žákovské knížky a po zaplacení všech se žákům předá daňový doklad pro Vás. V případě dotazů se obracejte na email: tvzschuche@volny.cz.

Číslo účtu pro úhradu doplatku za kurz bezhotovostně:  1850414319 / 0800, jako variabilní symbol uveďte rodné číslo žáka bez lomítka a do zprávy uveďte celé jméno a příjmení Vašeho dítěte.

Ohledně vybavení na kurz máme pro Vás informaci, že jsme domluveni s půjčovnou SKIBOHEMIA přímo v místě konání lyžařského výcviku. Jsou schopni a ochotni na každého žáka individuálně připravit a seřídit lyžařskou výstroj  včetně helmy. Vše bychom si společně vyzvedli v pondělí dopoledne při příjezdu na chatu a v sobotu opět vrátili. Ty z Vás, kteří svým dětem výstroj nepůjčují, žádáme o odborné seřízení a přípravu výstroje pro Vaše dítě a současně upozorňujeme, že škola bude vyžadovat z důvodu bezpečnosti po žácích helmy. I ty se dají zapůjčit za přijatelnou cenu a s ohledem na bezpečnost je to zanedbatelná položka. Půjčit se nedají pouze lyžařské brýle. Cena půjčovného za lyže, boty, hůlky, helmu + servis a nastavení je u SKIBOHEMIA 550 Kč (platí se zvlášť na místě). Stejná cena platí i pro snowboard. Vybavení si ale můžete zapůjčit i jinde, rozhodnutí je na Vás.

K podmínkám pro lyžování dodáváme, že k dispozici nám budou sjezdovky: areál Myšák, areál Karlov Expres, areál Kopřivná, atd. Svahy jsou uměle zasněžované, upravované a vybaveny dvousedačkovou a čtyřsedačkovou lanovkou, vleky s kotvou či pomou. Aktuální info získáte na www.skikarlov.cz

Před blížícím se odjezdem na kurz obdrží žáci instrukce ohledně přesného odjezdu a nutných věcí, které s sebou nesmí zapomenout, a ještě jeden dokument – prohlášení o zdravotním stavu Vašeho dítěte, který od Vás budu potřebovat před odjezdem zpět Vámi podepsaný + doklad o odborném seřízení lyží či snowboardu u těch, kteří mají vybavení vlastní.