Informace k LYŽAŘSKÉMU KURZU

Vážení rodiče, v letošním školním roce nabízí naše škola žákům možnost zúčastnit se lyžařského kurzu. Kurz se uskuteční v termínu 20. 2. – 25. 2. 2017 (6 dní a 5 nocí) v Karlově pod Pradědem.

Odjíždět na kurz se bude v pondělí 20. 2. 2017 ráno v 8:00 a návrat proběhne v sobotu 25. 2. 2017 v odpoledních hodinách.

V rámci lyžařského výcviku bude dětem nabídnut výcvik na lyžích či snowboardu. Oba druhy výcviku povedou kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci.

V rámci kurzu budou mít žáci zajištěnou plnou penzi v podobě snídaně-svačiny-obědu-svačiny-večeře, dále pitný režim a ubytování v hotelu Moravice. Současně bude zajištěn relaxační program pro žáky v třetím odpoledni. Samozřejmostí je také skipas + doprava od školy na místo a zase zpět.

Cena skipasu není ještě přesně stanovena, bude potvrzena až po zahájení lyžařské sezony. Proto v ceně kurzu počítáme s rezervou a celková cena kurzu činí v tuto chvíli 3.500 Kč. Kapacita kurzu je 40 žáků. Kurz je prioritně určen pro žáky 7. až 9. ročníku.

Jsme nuceni Vás upozornit, že přihlášku na kurz je nutné odevzdat Mgr. Jakubovi Lampartovi do 15. 11. 2016 spolu se zálohou činící 2.000 Kč. To z důvodu nutnosti uhradit ubytování na konci listopadu.

Přihlášku si mohou zájemci vyzvednout u Mgr. Jakuba Lamparta nebo stáhnout ZDE.