Drakiáda

V úterý 18. 10. 2016 se ve sportovním areálu ZŠ konečně konala Drakiáda, kterou jsme museli díky nepříznivému počasí už 2x odložit.

Drakiády se zučastnily děti 1. stupně ZŠ, ale také děti z MŠ se svými rodiči. Obloha byla sice zamračená, ale větřík foukal a většina draků vzlétla velmi vysoko.

Jako vždy nebylo vůbec jednoduché určit vítěze. Paní učitelky pečlivě sledovaly všechny draky a nakonec došly k společnému rozhodnutí, že nejvýše vzlétl drak Matějovi Budzelovi (3. ročník), Anetce a Šimonovi Kamrádovým (3. a 2. ročník), Sofince Zetochové (2. ročník), Hynkovi Plačkovi (1. ročník) a Oliverovi Nevřelovi (1. ročník). Ale protože se všechny děti snažily, aby jejich draci vzlétli, každý si odnesl malou odměnu.