Předvánoční aktivity školního PĚVECKÉHO KROUŽKU

Předvánoční čas je již tradičně náročný pro členy pěveckého kroužku. Čeká nás totiž několik vystoupení, na která již pilně nacvičujeme.

Prvním z nich bude účinkování na Mikulášském jarmarku v sobotu 5. 12. 2015, kde před rozsvícením vánočního stromu a příchodem Mikuláše zazpíváme čekajícím dětem a jejich rodičům pár písniček.

Ve čtvrtek 17. 12. 2015 nás čeká zpívání v Rehabilitačním ústavu Chuchelná. Na programu tohoto vystoupení se s námi letos budou podílet i děti z mateřské školy.

V pondělí 21. 12. 2015 půjdeme s pěveckým kroužkem na oplátku zazpívat koledy a pár dalších písniček oběma oddělením mateřské školy.

A naše „předvánoční turné“ zakončíme zahájením Vánoční laťky v tělocvičně ZŠ v úterý 22. 12. 2015.