03.05.2023 – MC Donalďs Cup (okresní kolo)

V úterý 3. května 2023 se na ZŠ Opava – Kylešovice odehrálo okresní kolo fotbalového turnaje v McDonald’s Cupu.

Z celého okresu se turnaje zúčastnilo 9 týmů ze škol z Opavy, Slavkova, Dolního Benešova, Kravaře, Píště a Chuchelné.

Naši školu reprezentoval tým ve složení: Lukáš Gatnar, Štěpán Jiřík, Adam Stošek, Tadeáš Rolný, Tamara Jarošová, Kristýna Slottá, Gabriel Merička, Ondřej Veselý, Denis Náhlík a Šimon Bernát.

Kluci i holky bojovali jako Lvíčata. Byl to pro náš tým velmi náročný turnaj, neboť jeho průběh nebyl vůbec jednoduchý. Jedna branka střídala druhou – a to jak v naší, tak soupeřově brance. Nakonec se náš tým umístil na celkovém 8. místě, což není vůbec špatné v celookresním srovnání.

Celému týmu moc děkujeme a těšíme se na další ročník.