23.03.2023 – Návštěva HopJump Parku v Ostravě a spaní ve škole

Naši páťáci se se vší vervou zapojili do soutěže ve sbírání starých mobilů určených k recyklaci a za odměnu si pak užili následující aktivity.

Většina z nás chce pomáhat chránit naši planetu. Na naší škole bylo jednou z možností jak se na této činnosti podílet třídit staré mobily, které se rozeberou na jednotlivé části a ty se znovu využijí, tedy recyklují.

Nejvíce starých mobilů přinesli žáci 5. třídy a mohli si tedy od paní učitelky vybrat odměnu. A tou se stal výlet do HopJump parku v Ostravě s následným spaním ve škole.

V HopJump parku jsme řádili tak, že jsme byli všichni zpocení a vypadalo to, že i unavení. Nicméně i po náročné cestě tramvají a vlakem zpět jsme po objednané pizze nabrali sílu, zahráli si na schovávanou
potmě ve škole, zhlédli film a vůbec se nám nechtělo spát. Jen druhý den byla únava zřetelná… 🙂

Moc jsme si to užili a děkujeme paní učitelce Schinzelové, že nás v noci hlídala také.

Vaši páťáci a paní učitelka Pavla Staňková a Lenka Schinzelová