19.02.2023 – Maškarní ples

Spolek rodičů při ZŠ pořádal v neděli 19. února maškarní ples pro děti. Po dvouleté pauze se sešla spousta nádherných masek a děti si to skutečně užily.

Program pro ně již tradičně připravilo CVČ Kravaře – tentokrát s tématem „Cirkus“. Děti si tak zatancovaly zasoutěžily a vyřádily se. Po celou dobu bylo pro děti i rodiče připraveno výborné občerstvení – nemohly chybět zákusky, ale nově jsme také ochutnali nabídku KáDéčka. Klasickým hitem byly obě tomboly – „malá“ i „velká“, ve kterých se letos sešlo skutečně mnoho cen!

Na základě výběru rodičů (hlasováním na lístečcích) bylo vyhodnoceno 10 nejpěknějších masek – ovšem rozhodování to bylo jistě nelehké!

Pořadí masek bylo tedy toto:

1. Krakonoš
  2. Traktorista
  3. Simpsovi
  4. Šmoulové
  5. Moucha
  6. Wednesday (s Věcí)
  7. Potápěči
  8. Beruška
  9. Pirát
  10. Kuchař Jiřík

Děkujeme všem příznivcům, rodičům i přátelům školy za podporu a organizátorům za obětavou přípravu a všem za účast! 🙂