27.01.2023 – Společenský ples Spolku rodičů

V pátek 27. 1. 2023 se konečně po 2 letech odmlky opět konal tradiční Společenský ples pořádaný Spolkem rodičů při ZŠ.

Na návštěvníky plesu čekalo přivítání nové předsedkyně Spolku – paní Jany Nevřelové a poté jsme zhlédli  úžasné „předtančení“ Anety Segsulkové a Samuela Ponce. K tanci i poslechu nám celý večer (a téměř do rána) hrála naše oblíbená skupina Primissimo.

Nabídka občerstvení letos opět zahrnovala sladké zákusky, ale také chuťovky z kuchyně KáDéčka a jako drobnou pozornost mohli návštěvníci plesu ochutnat tyčinky z listového těsta, které pro nás upekli v rámci předmětu „Vaření“ naši šikovní žáci.

Žhavou novinkou se letos stal „fotokoutek“, na jehož přípravě se podíleli také i naši žáci. No a o půlnoci čekala všechny bohatá tombola s mnoha hodnotnými poukazy a cenami.

Celý ples se velmi vydařil a provázela ho skvělá nálada.

Děkujeme všem rodičům, přátelům školy a sponzorům za jejich podporu, aktivním rodičům Spolku za organizaci a dětem za pomoc při přípravách.