Výlet 7. ročníku (7.A i 7.B) do Prahy

Ve dnech 20. – 22. června se uskutečnil školní výlet žáků 7. ročníku do Prahy.

První den si žáci prohlédli areál Pražského hradu, Karlův most a Staroměstské náměstí. V pozdních odpoledních hodinách se přesunuli do obchodního centra Chodov, kde se občerstvili nebo si
nakoupili menší dárky pro sebe či rodinné příslušníky.

Druhý den žáci navštívili Vyšehrad a poté je čekala plavba lodí do Troje, kde si prohlédli zoologickou zahradu. Poté se opět přesunuli na Chodov.

Poslední den výletu žáci vyjeli lanovkou na Petřín, odkud se pěšky vydali kolem Pražského hradu, přes Malou Stranu až na Václavské náměstí. Navštívili také Národní muzeum a poté je čekal rozchod na Václavském náměstí a zakoupení posledních suvenýrů z našeho hlavního města.

Po celou dobu byli žáci ubytováni v hostelu Florenc, kde bylo velmi útulno a bohatě přichystané snídaně všem moc chutnaly.

Společný výlet si všichni moc užili.