Geošifra

Dne 3. října 2019 jsme vyrazili s 8 vybranými žáky vyššího stupně do Opavy a zúčastnili se 1. ročníku geodetické soutěže „Geošifra“. Tato soutěž je nástupcem soutěže „Najdi si svou kešku“, které jsme se účastnili pravidelně.

Celou soutěž připravují geodeti ze Střední průmyslové školy stavební a jejich žáci oboru Geodézie a katastr nemovitostí. A jako vždy byla příprava a realizace výborná 🙂 Navíc bylo super, že celé soutěži přihlíželo i rozehřáté podzimní slunce.

Letos mezi sebou soupeřilo 20 týmů z 11 základních škol, celkem 78 žáků. Naši žáci vytvořili 2 týmy.

10. místo – Chemičani (Michael Riemel, Jakub Štefek, Nela Závěšická, Dominika Musilová)
16. místo – Střelené bomby (Matěj Komárek, Alexandr Josefus, Adam Meinhard Amálie Kamrádová)

Reprezentantům gratulujeme a děkujeme.