Slavnostní ukončení školního roku 2018/2019

V pátek 28. 6. 2019 jsme zakončili školní rok 2018/2019 slavnostním shromážděním před budovou ZŠ.

Nejprve k zúčastněným učitelům, žákům i přítomným rodičům promluvila ředitelka školy Mgr. Monika Slivková. Ta také nezapomněla vyznamenat pochvalou ředitelky školy za reprezentaci ve sportovních či naukových soutěžích tyto žáky:

• Adama Meinharda (8. třída)
  • Daniela Fojtíka (9. třída)
  • Štěpána Hluchníka (9. třída)
  • Valerii Kamrádovou (8. třída)
  • Amálii Kamrádovou (8. třída)
  • Nikol Zajíčkovou (9. třída)
  • Melánii Peterkovou (9. třída)
  • Terezu Praskovou (9. třída)

Tito a ještě i další žáci naší školy (viz tabulka) byli za své úspěchy odměněni poukázkami na nákup v Globusu, které dětem věnoval Spolek rodičů při ZŠ Chuchelná.

Žáci, kteří byli ve školním roce 2018/2019 odměněni poukázkou

Jméno a příjmení žáka

Třída

Druh olympiády, soutěže aj.

Matěj Budzel V. Matematická olympiáda + matematická soutěž Pangea
Karolína Zemanová VI. Matematická olympiáda
Ondřej Nábělek VI. Matematická olympiáda + stavění z Merkura
Eliška Vilímová VI. Zeměpisná  olympiáda
Mikuláš Moric VI. Stavění z Merkura
Vojtěch Brendl VI. Stavění z Merkura
Lukáš Dubělčík VII. Matematická olympiáda + mat. soutěž Pangea + zeměpisná olympiáda
Mikuláš Schenk VII. Technické dovednosti
David Nevřela VII. Technické dovednosti
Dominik Šíma VII. Olympiáda z Aj
Dalibor Englisch VIII. Olympiáda z Aj + matematická olympiáda + konverzační soutěž v Aj
Adam Meinhard VIII. Sportovec roku
Valérie Kamrádová VIII. Sportovec roku
Amálie Kamrádová VIII. Sportovec roku
Robin Harazim VIII. Dějepisná olympiáda + zeměpisná olympiáda
Tereza Pekárková VIII. Biologická olympiáda + matematická olympiáda
Štěpán Hluchník IX. Sportovec roku + soutěž Bludiště
Daniel Fojtík IX. Sportovec roku + soutěž Bludiště
Nikol Zajíčková IX. Sportovec roku + konverzační soutěže v AJ + Mladý chemik
Melanie Peterková IX. soutěž Bludiště + Matematická olympiáda + konverzační soutěže v AJ
Tereza Prasková IX. soutěž Bludiště + Mladý chemik
Anna Krakovková IX. Olympiáda z Čj + Mladý chemik

Vyhodnoceni byli také úspěšní řešitelé celoroční Čtenářské výzvy, kterou v tomto školním roce uspořádala Mgr. Helena Musilová. Do této aktivity se úspěšně zapojilo celkem 36 čtenářů z řad žáků i učitelů. Každý z nich dostal na památku button s logem Čtenářské výzvy.

Navíc však byli ocenění úspěšní plnitelé Čtenářské výzvy 2018/2019, kterým se podařilo splnit všech jejích 10 bodů! Ti získali praktickou skládací tašku taktéž s logem Čtenářské výzvy. I tyto odměny sponzoroval Spolek rodičů při ZŠ Chuchelná (mimochodem čtenáři se již mohou těšit na další zásilku knih, které budou v příštím školním roce zakoupeny do školních knihoven opět za sponzorský dar Spolku rodičů).

Úspěšní plnitelé ČTENÁŘSKÉ VÝZVY 2018/2019

Učitelé:

• Monika Slivková
  • Marie Hájčíková
  • Helena Musilová

Žáci:

• 2. ročník: Valerie Olejáková, Markéta Musilová
  • 3. ročník: Nikola Smejkalová
  • 4. ročník: Sabina Zajíčková
  • 5. ročník: Eliška Svobodová, Kryštof Musila
  • 6. ročník: Ester Kamrádová
  • 7. ročník: Lukáš Dubělčík
  • 9. ročník: Nikol Zajíčková, Tereza Prasková

Zbývá jen dodat, že někteří z úspěšných plnitelů výzvy ji dokázali splnit již v říjnu! Prvními třemi čtenářkami byly: Eliška Svobodová, Tereza Prasková a Markéta Musilová.

Symbolicky se také Mgr. Helena Musilová – vedoucí pěveckého kroužku Zlatonky – rozloučila s dosud nejvěrnější členkou sboru: Barborou Klíšťovou. Za svou dlouholetou, vytrvalou a vzornou pěveckou podporu Zlatonek dostala Barča na památku přívěšek s hodinkami právě v podobě zlatonky.

Ocenění se také dočkali noví držitelé školních rekordů, kterým předal diplomy Mgr. Martin Nevřela:

• Valerie Kamrádová (8. ročník)
  • Štěpán Hluchník (9. ročník)
  • Nela Závěšická (7. ročník)
  • David Pavlíček (7. ročník)
  • Nikol Zajíčková (9. ročník)
  • Patrik Tancos (9. ročník)
  • Radim Boček (9. ročník)

A pak již nastalo loučení… Dle pěkné tradice přivedli žáčci 1. ročníku své nejstarší spolužáky – deváťáky – aby se mohli svým krásným, vtipným i dojemným proslovem rozloučit s žáky i učiteli. Vysvědčení jim pak bylo slavnostně předáno na Obecním úřadě. Jedno oko nezůstalo suché 🙂

Závěrečné slovo patřilo panu starostovi Ing. Rudolfu Sněhotovi a na úplný závěr nám na prázdniny požehnal pan farář O. Vlastimil Krajčovič.