Den dětí v duchu Harryho Pottera

Také se Vás dotkl fenomén knih i filmů o Harrym Potterovi? Na Dni dětí v Chuchelné, který se konal v sobotu 1. 6. 2019 jste si ho mohli užít do sytosti 🙂

Úkoly, které děti plnily v areálu ZŠ Chuchelná, byly inspirovány právě touto kouzelnickou sérií. Děti byly zařazeny do jedné z bradavických kolejí, vyrobily si hůlky i zlatonky a absolvovaly výuku jednotlivých kouzelnických předmětů: bylinkářství, obranu proti černé magii, lektvary, astronomii… Dokonce létaly na koštěti anebo navštívily Medový ráj! Odměněny byly také děti, které byly nejlépe stylově oblečeny.

Nechybělo samozřejmě bohaté občerstvení, skákací hrad a další atrakce. Od 17:00 se také odehrával fotbalový „Zápas o pohár ředitelky školy“.

Všechnu tuto zábavu připravili dětem maminky a tatínci ze Spolku rodičů při ZŠ Chuchelná. Veškerý výtěžek akce bude opět věnován podpoře dětí naší školy.