Den matek 2018

Na neděli 6. 5. 2018 připravili žáci naší ZŠ i děti z MŠ program (nejen) maminkám k jejich svátku. Pod vedením svých třídních učitelek, vyučujících či vedoucích kroužků nacvičili písničky, tance, scénky… jak to dle svých možností nejlépe dovedli. Celý sál Kulturního domu v Chuchelné, kde se Den matek odehrával, vyzdobily děti z obou školních družin, samozřejmě pod dohledem Dagmar Melecké a Nikoly Petrošové.

Připomeňme si, která vystoupení jsme mohli zhlédnout:

Ročník

Název vystoupení

1. – 9. ročník Pěvecký kroužek Zlatonky (pod vedením Mgr. Heleny Musilové) – píseň Mimorealita od Tomáše Klusa
1. ročník Řecký taneček (s dětmi nacvičila Mgr. Martina Jakšová)
2. ročník Večerníčkové zpravodajství (pod vedením Mgr. Evy Neubertové)
MŠ – 1. oddělení „Koťata“ Tanec na písničku „Popeláři“ Míši Růžičkové (s dětmi nazkoušely Michaela Tomíčková a Mgr. Hana Birtková)
děti z 1. – 3. ročníku Mažoretky – skladba s hůlkami a s pompony
4. ročník Anglická písnička (s dětmi nacvičila vyučující AJ Mgr. Petra Švanová)
5. ročník Mach, Šebestová a piráti (nazkoušeli s Mgr. Lucií Palyzovou)
děti z 1. – 7. ročníku Taneční kroužek Jakuba Dávidka
MŠ – 2. oddělení „Medvíďata“ Skladba od Safri Duo (nazkoušeno s Bc. Anežkou Hladíkovou a Alenou Valentovou)
3. ročník Úvodní znělka z Růžového pantera na bobotubes (pod vedením Mgr. Heleny Musilové)
8. ročník Taneční vystoupení osmaček Barbory, Vanesy, Lucie a Nikoly
muzikanti z 4., 5. a 6. ročníku Lukáš Hluchník (zpěv a text písně) a Kapellla (Ester Kamrádová – elektrická kytara, Dominika Musilová – baskytara, Kryštof Musila – bicí)

Celým Dnem matek nás provázela dvojice osmaček: Nikol Zajíčková a Anna Krakovková, průvodní slovo sestavila Mgr. Marie Hájčíková, o ozvučení se postaral Mgr. Jiří Joško, fotografie pořídila Dagmar Melecká, videozáznam zajistil Mgr. Jaromír Musila a hlavním organizátorem byla Mgr. Helena Musilová.

Všem účinkujícím, spolutvůrcům vystoupení i pomocníkům s organizací velmi děkujeme 🙂