INFO pro vycházející žáky: Lékařský posudek zdravotní způsobilosti

MUDr. Adriana Nemcová – praktický lékař pro děti a dorost podává následující informace vycházejícím žákům naší školy, kteří jsou v její péči:

• lékařský posudek zdravotní způsobilosti bude vydán jako samostatný formulář – příloha k přihlášce na SŠ, nebude potvrzen na samotné přihlášce
  • k vyšetření a posouzení zdravotní způsobilosti potřebuje lékařka doložit přesný název a sídlo SŠ, kód a název oboru vzdělání a seznam rizikových faktorů pro daný obor. Bez těchto údajů posudek nevystaví.
  • k vyšetření je nutné donést zprávy od všech odborných lékařů, pokud je dítě navštěvuje (alergologie, kožní…)
  • převzetí posudku musí podepsat a osobně jej převzít zákonný zástupce dítěte
  • na vystavení posudku má lékař 14 dní – NENECHÁVEJTE TO NA POSLEDNÍ CHVÍLI!!!

K vyšetření je možné se telefonicky objednat nebo se dostavit v těchto termínech:

29. 1. 2018  v  13-14hod

5. 2. 2018  v  13-14hod