Najdi si svou kešku

Ve středu 20. září 2017 se i přes nepříznivé počasí tři týmy naší školy zúčastnily soutěže základních škol „Najdi si svou kešku“. Již 4. ročník této soutěže přichystala Střední průmyslová škola stavební v Opavě.

Letos se soutěže zúčastnilo 13 základních škol, 29 týmů, v nichž bylo celkově 130 soutěžících. Samotná soutěž probíhala v Městských sadech v Opavě a zázemí nám poskytl SFC na tribuně svého domácího hřiště.

Úkolem týmů bylo nalézt s pomocí navigace kešky, splnit zadání v terénu a vyplnit vědomostní kvíz. Náš tým 9. ročníku „Jsme tu naposledy“ (Pavel Návrat, Natálie Kociánová, Eliška Kousalová, Klára Schneidrová, Karin Dostálová) se umístil na krásném 11. místě. Zbylé dva naše týmy se umístily za 20. místem.

Během dne se mohly děti přihlásit i do podsoutěže – přetahování lanem. Tým ZŠ Chuchelné „Číslo 9 žije“ (Dominik Fojtík, Návrat Pavel, Jakš Vojtěch, Štádler Marek) nezaváhal a z Městských sadů si přivezl krásné 1. místo !!!!

Děkujeme všem za účast a ke skvělému umístění gratulujeme!