Slavnostní ukončení školního roku 2016/2017

V pátek 30. 6. 2017 jsme tradičně před budovou Základní školy v Chuchelné slavnostně ukončili školní rok 2016/2017.

Letos si pochvalu ředitelky školy zasloužili:

• Daniel Stařinský – za výbornou reprezentaci školy v naukových soutěžích,
  • Valerie Kamrádová, Nikol Zajíčková, Michael Meinhard, Petr Kamrád a Martin Štefek – za výbornou sportovní reprezentaci školy.

Tito jmenovaní a ještě další žáci, kteří úspěšně reprezentovali školu v různých olympiádách a soutěžích nebo zabodovali ve sběru papíru, byli oceněni poukázkami, které věnoval Spolek rodičů.

Pak již nastal čas loučení – s vycházejícími žáky, kteří poděkovali všem učitelům květinou, i se dvěma zaměstnanci školy – paní Hanou Pagáčovou a Mgr. Jakubem Lampartem.

Po krátkém proslovu pana starosty Ing. Rudolfa Sněhoty udělal s písní na rtech i s tóny na strunách tečku za letošním školním rokem kytarový kroužek a pěvecký kroužek Zlatonky.

S žáky 9. ročníku se pak starosta obce, vedení školy i třídní učitelka Mgr. Lucie Palyzová oficiálně rozloučili v obřadní místnosti Obecního úřadu v Chuchelné.

Všem našim žákům, zaměstnancům, jejich rodinám i přátelům školy přejeme krásné a pohodové letní prázdniny!