Obrázek školy

26.03.2024 – Stolní tenis v Bolaticích

V úterý 26. 3. se žáci naší školy zúčastnili dalšího kola Ligy sportu na Hlučínsku. Tentokrát se soutěžilo ve stolním tenise.

V turnaji startovaly čtyřčlenné týmy ve složení 2 dívky a 2 chlapci. Turnaje se účastnilo 9 škol – Oldřišov, Píšť, Bolatice, Velké Hoštice, Hlučín – Montessori, Dolní Benešov, Ludgeřovice, Hať a Chuchelná.

Naši školu reprezentoval tým ve složení Kateřina Komárková, Sofie Olejáková, Hynek Plaček a Prokop Opoloný.

V základní skupině se nám podařilo získat 7 bodů, což nám zajistilo skvělé druhé místo. Ve čtvrtfinále jsme porazili Velké Hoštice. Následně nás čekal semifinálový zápas s Bolaticemi, který jsme však těsně prohráli. Skvělý výkon našich reprezentantů nám zajistil celkovou 4. pozici v turnaji, jelikož v souboji o bronz jsme prohráli s Ludgeřovicemi o 1 bod.

Děkujeme reprezentantům za jejich přístup a výbornou reprezentaci.