25.04.2024 – McDonald’s Cup kategorie A mladších žáků

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 se uskutečnila další část McDonald’s Cupu v ZŠ Kylešovice, kde se ve skupině A utkaly tyto školy: Církevní škola z Hradce nad Moravicí, Komárov, Slavkov, Oldřišov, z Opavy ZŠ Englišova a ZŠ Šrámkova, dále Stěbořice, Hradec nad Moravicí, Háj ve Slezsku, Sudice, Píšť, Kravaře a Chuchelná.

Školy byly rozděleny do 2 menších skupin. Naše škola se utkala se školami ze Slavkova, Církevní školou z Hradce nad Moravicí a se ZŠ Šrámkovu z Opavy. Náš tým byl ve složení: Kamrád Jakub, Merička Eliáš, Drastík Lucas, Gatnar Lukáš, Stošek Adam, Návrat Kryštof, Bystryčan Michael, Bystryčanová Rozálie, Kramářová Pavlína, Prasek David, Rolný Tadeáš.

I přesto, že jsme se v naší skupině umístili na výborném druhém místě, tak se nám ani tentokrát nepodařilo postoupit do okresního kola. Děkujeme všem za jejich skvělé výkony a už se těšíme na další ročník.