24.05.2024 – Generální zkouška na akci Děti sobě

V pátek proběhne generálka pro všechny vystupující na akci Děti sobě – od 10:00 (do konce vyučování) v „účku“. V případě silnějšího deště bychom zkoušku přesunuli do tělocvičny. Vystupující si budeme postupně volat. Přibližný přehled je zde:

• Deváťáky, kteří mají na starost stanoviště, si vyzvedne paní ředitelka hned po velké přestávce v 10:00.
  • Zbytek deváťáků bude pomáhat s přípravou lavic, stolů apod. (pod vedením paní učitelky Němcové).
  • Předběžný přehled generálky pro účinkující:
    • Zlatonky – zkouška cca v 10:30
    • Kytarový kroužek (Adéla Hillová 6.A, Klára Hillová, Anastázie Moricová, Vanessa Kadeřábková 5.tř.) – hned po Zlatonkách
    • Simona Fichnová, Elena Bartošíková, Markéta Jiříková (5.tř.) – cca 11:00 – 11:30?
    • Valentýna Marková (7.B) + brácha – 12:00
    • Deváťáci – 5. – 6. vyučovací hodinu (všechna uskupení 🙂

Pokud ke svému vystoupení potřebujete hudební podklad, prosíme o zaslání na musilova@zschuchelna.cz.