23.04.2024 – Šesťáci na OÚ Chuchelná

V úterý 23. 4. 2024 žáci 6. A a 6. B třídy v doprovodu paní učitelky Mgr. Aleny Němcové navštívili Obecní úřad a Zdravotní středisko v Chuchelné.

Pan starosta Ing. Rudolf Sněhota provedl žáky budovou Obecního úřadu a nově zrekonstruovaným Zdravotním střediskem. Žáci se mohli podívat na kancelář starosty a místostarosty, také si mohli prohlédnout fotky Chuchelné, návrh budoucích plánů Chuchelné a finanční grafy.

Po prohlídce obecního úřadu následovala prohlídka Zdravotního střediska. Viděli zde novou knihovnu, lékárnu, ordinaci gynekologa, ordinaci zubního a dětského lékaře. V podkroví si prohlédli byt pro nového zubaře. Nově zrekonstruované prostory se všem moc líbily.

Před návratem do školy se žáci prošli parkem kolem kostela Povýšení Svatého Kříže a nahlédli do mauzolea knížat Lichnovských.

Jan Mučka 6.B