22.-23.06.2023 – Školní výlet 6. ročníku do Žimrovic

Ve čtvrtek 22. 6. vyrazili šesťáci vlakem do Hradce nad Moravicí na svůdvoudenní let.

Hradce jsme se hezkou procházkou, hem které už kteří snědli své první řízky, esunuli na ubytování v žimrovickéAreálu Dobré Pohody. areálu jsme se vydali na ru Přírodníparkem Moravice, kterou jsme zakončili na koupališti Hradci nad Moravicí. Vzhledem horkému počasí to bylo příjemné osvěžení. jak to vá, vody vyhládne, proto se ichni těšili na špagety veči.

Po večjsme hráli zné hry, na které zbyl také čas tek dopoledne. poledne jsme se pěšky přesunuli na mek Hradci nad Moravicí, kde pro ipravili zajímavou prohlídku. Po prohlídce jsme si na letu dopřáli dobrou pizzu. Pak už jen zbývalo esunout se vlakem zpědo Chuchelné. Počasí přálo let jsme si ili.