22.03.2016 Předkolo finále STREET HOCKEYe v Bolaticích

V úterý 22. března 2016 se zúčastní naši žáci předfinále STREET HOCKEYe na ZŠ v Bolaticích. Žáky čeká dvojzápas s místním týmem o postup do velkého finále, které se uskuteční v Ostravské hokejové aréně.

Místo srazu a ukončení akce je v naší škole v Chuchelné. Žáci se učí první vyučovací hodinu, poté odjíždí na zápas. Do Bolatic i zpět do Chuchelné se dopraví autobusem v doprovodu Mgr. Jakuba Lamparta. Odjezd do Bolatic se uskuteční autobusem v 9:00 hod z Chuchelné (9:18 příjezd do Bolatic). Příjezd zpět do Chuchelné autobusem/vlakem bude pravděpodobně ve 12:08 hod (z Bolatic v 11:34), popř. o hodinu později, podle ukončení akce. Po dobu přesunu v Bolaticích bude doprovázet žáky pedagogický dozor, který ho doprovodí až na místo konání soutěže. Po návratu se žáci zapojí zpět do výuky dle rozvrhu třídy, pokud by akce skončila před koncem jejich vyučování.

Instrukce organizátorů pro žáky:

Reprezentanti: žáci nominovaní školou na základě výkonnosti

Okresní kolo – v úterý 21. března 2016

Místo konání: ZŠ Bolatice

Prezence: 9:30 hod.

Konání soutěže: do 11:30 (vyhlášení výsledků)

Průběh soutěže: semifinálový dvojzápas ve street hokeji na palubovce tělocvičny ZŠ Bolatice

Doprava: autobusem/vlakem, žákům bude zakoupena skupinová jízdenka (zpětně bude proplacena)

Místo srazu: ZŠ Chuchelná

S sebou: Boty do tělocvičny s bílou podrážkou, svačinu, pití, peníze, ručník, průkaz zdravotní pojišťovny