Obrázek školy

19.06.2024 – Atletický čtyřboj

Ve středu 19. 6. se na našem sportovišti uskutečnil atletický čtyřboj. Krom naší školy se přijeli v atletických výkonech předvést sportovci ze ZŠ Sudice, ZŠ Bohuslavice a ZŠ Píšť.

Třešničkou na dortu byla letos dodaná 5. disciplína, kterou byla štafeta na 4 x 100 m.

Naši školu reprezentovali žáci z 6. – 9. ročníku. Nejlepších výsledků dosáhli tito žáci:

• Kateřina Komárková (běh na 800 m dívky – 1. místo)
  • Hynek Plaček (běh na 1000 m – 1. místo)
  • Jan Stoček (běh na 1000 m – 3. místo)
  • David Josefus (sprint na 60 m – v čase 7:71 sec – 2. místo)
  • Adéla Svobodová (běh na 600 m – 1. místo)
  • Sofie Olejáková (běh na 600 m – 3. místo)
  • Michael Bartošík (běh na 600 m – 1. místo)
  • Matěj Vilím (běh na 600 m – 3. místo)
  • Kateřina Komárková (skok do dálky – s výkonem 4,12 m – 2. místo)
  • Matěj Mrovec (skok do dálky – s výkonem 5,19 m – 2. místo)

V hodu míčkem jsme bohužel nepatřili k těm nejlepším, jelikož jsme ani v jedné kategorii neukořistili medailovou příčku.

V závěrečných štafetách jsme se umístili s časem 55:53 sec na výborném 2. místě za školou ze Sudic (55:35 sec). Třetí místo obsadila škola z Píště s časem 56:77 sec. Poslední příčku s časem 56:65 obsadila škola z Bohuslavic.

Gratulujeme všem atletům k jejich výkonům a přejeme úspěch v dalších soutěžích. Poděkování patří i žákům z 9. třídy za jejich příkladnou pomoc s organizací čtyřboje.