12.10.2023 – Geošifra

Ve čtvrtek 12. října jsme panem itelem Musilou vyrazili do Opavy na Střední průmyslovou školu stavební, kde se konala soutěž zvem „Geošifra“. to soutěžse zúčastnilo 8 žáků 8. 9. tříd, kteří vytvořili dva my:

1. zvem Žížalky – Jan Stoček, Marek Josefus, Tatiana Dubělčíková Kateřina Komárková

2. zvem Žraloci – Richard Marzoll, Vojtěch Riemel, Anna Marie Steffková Nikola Stařinská

Celýprogramem provázeli itelé a žáci oboru Geodézie katastr nemovitostí také příjemné počasí. Program byl skvělý, zjistili jsme mnoho nových cí hlavně se naučili pe spolupracovat mu. ed vyhlášeníjsme li dokonce možnost pilotovat drona.

Oba my se umístily velice dobře – Žraloci na 23. stě a Žížalky na 7. stě ze 30 zúčastněch.

Za soutěžící

Jan Stoček