08.09.2022 – Slavnostní otevření hudební zkušebny

Vážení rodiče, žáci a příznivci hudby, s velkou radostí Vám oznamujeme, že projekt „Hudební zkušebna na ZŠ Chuchelná“ se nám přes prázdniny podařilo zrealizovat 🙂

Ve čtvrtek 8. 9. byla „hudební zkušebna“ slavnostně otevřena! Diváci se nejdříve shromáždili před budovou školy, odkud se v doprovodu paní ředitelky přesunuli před zkušebnu. Tam ji paní ředitelka slavnostně „rozbalila“ a pěvecký kroužek Zlatonky si poprvé vyzkoušel, jak se jim v těchto prostorách bude zpívat a hrát.

V průběhu následujících hodin zkušebnu navštěvovali rodiče i žáci, kteří byli na úpravy zkušebny zvědaví. „Vyřádily“ se zde také ukulelistky, které si nejen zahrály, ale také zazpívaly na nový zpěvový aparát.

V 16h vyvrcholilo slavnostní otevření zkušebny „hudební ochutnávkou“ v podobě několika písniček zahraných celou kapelou muzikantů.

Ještě jednou srdečně děkujeme všem dárcům z řad rodičů a příznivců školy, obci Chuchelná a Spolku rodičů při ZŠ, kteří nám svými finančními dary pomohli k realizaci projektu zkušebny a nákupu veškerého vybavení 🙂

Video o realizaci hudební zkušebny můžete zhlédnout zde.