06.12.2022 – Florbalové mistrovství Hlučínska

V úterý 6. 12. 2022 se žákyně druhého stupně naší základní školy zúčastnily 1. ročníku Florbalového mistrovství Hlučínska 2022.

Turnaj se uskutečnil v sousedních Bolaticích. Zúčastnilo se ho 8 týmů, které soutěžily o putovní pohár.

Soutěžní týmy: Bolatice Lioness, Bolatice Tigress, Píšť, Chuchelná, Bohuslavice, Dolní Benešov, Hlučín Hornická a Hlučín Rovniny.

Tým Chuchelná postoupil ze skupiny na prvním místě. V semifinále dosáhl remízy 1:1 se školou Hlučín – Hornická. Našim holkám se podařilo postoupit do finále díky lepšímu skóre. Po vyrovnaném zápase jsme si z turnaje odvezly pohár za skvělé 2. místo. Pro naši školu je to krásný výsledek! Děkujeme celému týmu za perfektní výkon a bojovnost 🙂