03.06.2023 – Den dětí

V sobotu 3. 6. 2023 opět přichystal Spolek rodičů při ZŠ Chuchelná dětem oslavu jejich mezinárodního svátku.

V celém areálu ZŠ byly pro ně nachystány netradiční soutěže, v „účku“ dva obří skákací hrady, bohaté občerstvení a na víceúčelovém hřišti také fotbalový turnaj „O pohár ředitelky školy“, který jim odpískala paní učitelka Magdalena Hiltavská.

Tento pohár získal tým „SOS losos“ ve složení Bára Pavlíčková, Matyáš Petzuch, Michael Bartošík, Vojtěch Kamrád, Matěj Vilím, Ondřej Depta a Maxmilián Jirsák. Na 2. místě se umístil tým  „Womanchester“ (Alex Oleják, Patrik Jaroš, Nhu Hoang Duong Thuan Vu, Filip Halfar, Jakub Halfar, David Josefus, Jan Stoček a Valerie Olejáková) a 3. příčku obsadil tým „FC Babochlapi“ (Kryštof Kamrád, Hynek Plaček, Šimon Kamrád, Aneta Kamrádová a Vanessa Fichnová). Všichni bojovali statečně a s maximálním zápalem!

I když jsme letos netrhali návštěvnické rekordy, nálada byla příjemná, přátelská a uvolněná. Děti i rodiče si Den dětí parádně užili 🙂

Děkujeme všem ochotným rodičům za veškerou pomoc při organizaci a návštěvníkům za účast! Veškerý výtěžek Spolek rodičů věnuje na podporu žáků naší školy 🙂