02.12.2016 Turnaj ve florbalu v Sudicích

Tento týden v pátek – 2. prosince 2016 – se naše škola zúčastní  turnaje ve florbalu, a to na ZŠ v Sudicích.

Místo srazu žáků z Bělé bude v 7:25 na autobusové zastávce v Bělé, sraz žáků z Chuchelné bude v 7:30 u školy a sraz žáků ze Strahovic v 7:35 na točně autobusů ve Strahovicích.

Váš syn se dopraví do Sudic a zpět do Chuchelné v doprovodu Mgr. Jakuba Lamparta. Příjezd zpět do Chuchelné bude pravděpodobně ve 12:00 hod, popř. o hodinu dříve nebo později, podle ukončení akce. V návaznosti na skutečné ukončení turnaje se žáci zapojí zpět do výuky a to na poslední 2 hodiny dle stálého rozvrhu jejich třídy.

Z důvodu návratu žáků zpět do posledních hodin nebude žákům odebírajícím obědy stravování v pátek odhlášeno.

Instrukce organizátorů pro žáky:

Reprezentanti: žáci nominovaní školou na základě výkonnosti

Turnaj ve florbalu – v pátek 2. prosince 2016

Místo konání: ZŠ Sudice

Prezence: 7:45 hod.

Konání soutěže: do 12:00 (vyhlášení výsledků)

Průběh soutěže: Soutěž družstev ve florbalu na palubovce tělocvičny ZŠ Sudice

Místo srazu žáků: z Bělé bude v 7:25 na autobusové zastávce v Bělé, sraz žáků z Chuchelné bude v 7:30 u školy a sraz žáků ze Strahovic v 7:35 na točně autobusů ve Strahovicích

S sebou: Boty do tělocvičny s bílou podrážkou, ručník, svačinu, pití, peníze, průkaz zdravotní pojišťovny.